Pomoc drogowa Tuszyn

Tel. 504855673

Pomoc drogowa Tuszyn

Pomoc drogowa Tuszyn

Oferowana przez naszą firmę pomoc drogowa Tuszyn często jest niezbędna w trakcie ewentualnych awarii czy też kolizji auta, a na którą zawsze możecie Państwo liczyć. Tuszyn jest niewielką miejscowością w województwie łódzkim, która położona jest przy tranzytowej drodze DK 1 oraz przy autostradzie A1. Codziennie przejeżdżają tamtędy tysiące aut, a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dokładamy wszelkich starań, by czas naszego dojazdu na miejsce awarii był jak najkrótszy, a wykonywana przez nas praca jak najbardziej efektywna proponując nasze usługi: holowanie aut osobowych, drobne naprawy i inne niemalże na terenie całego kraju.

Rzetelna pomoc drogowa Tuszyn – nasza oferta

Dzwoniąc pod numer 504855673, uzyskacie natychmiastową pomoc w kwestiach usterek na trasie – niezależnie od pory dnia i nocy. My ze swojej strony zobowiązujemy się do jak najszybszej reakcji i gwarantujemy krótki czas oczekiwania na nasze usługi, jakimi jest pomoc drogowa Tuszyn. Na miejscu usterki jesteśmy w stanie wykonać drobne naprawy, ale oferujemy również Państwu możliwość holowania. W naszej siedzibie w Strykowie wykonujemy większe prace, gdyż posiadamy również regularny warsztat mechaniczny świadcząc serwis naprawy pojazdów osobowych i ciężarowych. W skład naszych działań wchodzą wszelkie prace naprawcze a także usługi związane z wulkanizacją opon. W odpowiedzi na wiele sugestii naszych klientów, dysponujemy także przestronnym parkingiem przeznaczonych dla tirów, a także lawety, które pozwalają na holowanie aut osobowych i innych pojazdów jak TIR czy autobusy.

Szybki dojazd i holowanie samochodów osobowych i ciężarowych

Nasz profesjonalizm uzasadnia ponad dziesięć lat działania na rynku jako pomoc drogowa Tuszyn! Czas ten pozwolił nam w pełni wykształcić wszystkie cechy, które tworzą z nas prawdziwie dobrych fachowców. Gwarantujemy sprawną całodobową obsługę i konkurencyjne ceny!

Zobacz także:

Pomoc drogowa:
- Osobowe
- Dostawcze
- TIR
 
Warsztat 24H:
- naprawa na drodze
 
Wulkanizacja 24H:
- wymiana koła na drodze
 
Dowóz paliwa