Pomoc drogowa Tuszyn

Tel. 504855673

Pomoc drogowa Tuszyn

Pomoc drogowa Tuszyn

Tuszyn jest niewielką miejscowością w województwie łódzkim, która położona jest przy tranzytowej drodze DK 1 oraz przy autostradzie A1. Codziennie przejeżdżają tamtędy tysiące aut, a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Nasza pomoc drogowa Tuszyn często jest tam niezbędna i niezwykle miło jest nam Państwa poinformować, że na nasze usługi zawsze możecie liczyć. Dokładamy wszelkich starań, by czas naszego dojazdu na miejsce awarii był jak najkrótszy, a wykonywana przez nas praca jak najbardziej efektywna.

Dzwoniąc pod numer 504855673, uzyskacie natychmiastową pomoc w kwestiach usterek na trasie – niezależnie od pory dnia i nocy. My ze swojej strony zobowiązujemy się do jak najszybszej reakcji i gwarantujemy krótki czas oczekiwania na naszą pomoc drogową Tuszyn. Na miejscu usterki jesteśmy w stanie wykonać drobne naprawy, ale oferujemy również Państwu możliwość holowania. W naszej siedzibie w Strykowie wykonujemy większe prace, gdyż posiadamy również regularny warsztat mechaniczny. W skład naszych działań wchodzą wszelkie prace naprawcze a także usługi związane z wulkanizacją opon. W odpowiedzi na wiele sugestii naszych klientów, dysponujemy także przestronnym parkingiem przeznaczonych dla tirów.

Nasz profesjonalizm uzasadnia ponad dziesięć lat działania na rynku jako pomoc drogowa Tuszyn! Czas ten pozwolił nam w pełni wykształcić wszystkie cechy, które tworzą z nas prawdziwie dobrych fachowców. Gwarantujemy sprawną obsługę i konkurencyjne ceny!

Zobacz także:

Pomoc drogowa:
- Osobowe
- Dostawcze
- TIR
 
Warsztat 24H:
- naprawa na drodze
 
Wulkanizacja 24H:
- wymiana koła na drodze
 
Dowóz paliwa