Pomoc drogowa ze Strykowa

Istniejemy na rynku od 2005 roku, świadcząc wszystkim naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu profesjonalnej pomocy drogowej. Stryków to miasto, w którym znajduje się siedziba naszej firmy, choć terenem działania jest tak naprawdę całe województwo łódzkie, w tym łódzki odcinek autostrady A1 i A2.

Od początków istnienia firmy naszym celem jest dbanie o bezpieczeństwo naszych klientów i zapewnianie im fachowego wsparcia w przypadku awarii samochodu czy kolizji drogowej. Dojeżdżamy szybko zawsze wtedy, kiedy potrzebna jest fachowa pomoc drogowa. Stryków i okoliczne miasta mogą zawsze na nas liczyć. Holujemy samochody, wykonujemy drobne naprawy na drodze, oferujemy wymianę opon i stale pracujemy nad rozwojem naszej oferty i podnoszeniem poziomu obsługi.
Dzięki rosnącej popularności, jaką cieszy się nasza firma, możemy stale inwestować w najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt, który pozwala nam zaproponować nasze usługi nie tylko właścicielom samochodów osobowych, lecz także aut dostawczych oraz ciężarowych jak również TIR czy autobusów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.