Jeśli chcą się Państwo przekonać, dlaczego warto zaufać właśnie naszej firmie, zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów. Są one najlepszym dowodem na to, że jeśli chodzi o pomoc drogową jesteśmy bezkonkurencyjni.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Zadzwoniłam po pomoc drogową, kiedy utknęłam na autostradzie A2. Okazało się, że miałam pusty bak. Myślałam, że będę musiała do wieczora czekać na przyjazd męża, który był akurat na spotkaniu w Krakowie. Na szczęście okazało się, że mogę liczyć na pomoc drogową. Panowie dowieźli mi paliwo i mogłam bez przeszkód ruszać w dalszą podróż.

Kasia, Łódź

Jakiś czas temu miałem stłuczkę na A1. Auto nie było poważnie uszkodzone, ale wymagało holowania. Zadzwoniłem po pomoc drogową. Przyjechali bardzo szybko, wszystko poszło bardzo sprawnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń i jak najbardziej polecam ich usługi.

Jacek, Łódź

Korzystałem z ich usług ostatnio, kiedy złapałem gumę jadąc dostawczakiem. Spieszyłem się do klienta, żeby odebrać od niego towar i gdyby nie oni nigdy bym chyba nie dojechał. Przyjechali szybko, naprawili. Plus za szybką reakcję i profesjonalne podejście do klienta. To ważne, że można liczyć na taką fachową pomoc drogową. Człowiek może czuć się bezpiecznie na drodze, wiedząc, że w razie awarii może na nich liczyć.

Stanisław, Stryków