Pomoc drogowa Łódź

Tel. 504855673

Pomoc drogowa Łódź

Pomoc drogowa Łódź

Rzetelna firma oferująca pomoc drogowa Łódź w atrakcyjnej cenie zaprasza do zapoznania się z ofertą. Oferujemy szybkie i bezpieczne holowanie aut zarówno w Łodzi jak i w całym województwie. Posiadamy lawety do transportu zarówno samochodów osobowych jak i ciężarowych. Świadczymy również całodobową pomoc w zakresie dowozu paliwa czy też drobnych napraw, dzięki czemu będziecie w stanie dalej kontynuować dalszą podróż.

Jako firma mająca swoją główną siedzibę na terenie Strykowa, bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, jak wygląda stan dróg w Łodzi. Niezmieniające się od lat niedopatrzenia, dziury i wymuszania pierwszeństwa to coś, co w tym mieście jest absolutną codziennością. Jakkolwiek dla każdego kierowcy są to sytuacje kłopotliwe, tak ciężko sobie wyobrazić życie codzienne na terenie łodzi bez tego rodzaju przykrych przygód.

Solidna pomoc drogowa Łódź – oferta

To właśnie jest jeden z powodów, dla którego wciąż oferujemy nasze usługi określone jako pomoc drogowa Łódź. Dzwoniąc pod numer 504855673, mogą mieć Państwo zawsze pewność, iż nasza pomoc nadjedzie ekspresowo niezależnie od pory dnia i nocy. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze byli Państwo usatysfakcjonowani naszymi działaniami – z tego też względu naszym głównym priorytetem jest szybkość działania i efektywność. Nasza pomoc drogowa Łódź w swoim składzie ma tylko najlepszych fachowców, którzy za sobą mają lata cennego doświadczenia. Dodatkowo oferujemy Państwu szeroko zakrojone usługi mechaniczne w siedzibie naszej firmy w Strykowie. Tam wykonujemy wszelkie naprawy, a także zajmujemy się wulkanizacją. Na prośbę naszych Klientów posiadamy tam także przestronny parking tir, który znacznie ułatwia życie kierowcom.

Szybkie holowanie samochodów osobowych i ciężarowych

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z podaną wyżej infolinią w przypadku jakichkolwiek awarii – gwarantujemy nie tylko szybkość działania, ale także bardzo konkurencyjne ceny! Działamy na rynku od wielu lat ciesząc się doskonałą opinią wśród naszych Klientów oferując pomoc dla samochodów osobowych, busów, TIR czy autobusów.

Zobacz również:

Pomoc drogowa:
- Osobowe
- Dostawcze
- TIR
 
Warsztat 24H:
- naprawa na drodze
 
Wulkanizacja 24H:
- wymiana koła na drodze
 
Dowóz paliwa