Pomoc drogowa Rzgów

Tel. 504855673

Pomoc drogowa Rzgów

Pomoc drogowa Rzgów

Twój pojazd uległ awarii na drodze? Na szczęście jesteśmy my – pomoc drogowa Rzgów i gwarantujemy państwu ekspresowe działanie związane z tego rodzaju niedogodnościami świadcząc auto pomoc zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych.

Nie da się ukryć, iż Rzgów jest miasteczkiem niezwykle popularnym głównie ze względu na swoje zaplecze handlowe. Codziennie, przez tą z pozoru zwyczajną miejscowość, przejeżdżają tysiące samochodów, które zmierzają w wiadomym celu do pobliskich centrów handlowych. Niestety, tak duża liczba użytkowników dróg generuje również sporą listę usterek, kolizji i awarii, przez co niezbędne jest odpowiednie holowanie pojazdu i inne usługi pomocy drogowej.

Szybka pomoc na drodze Rzgów – oferowane usługi

Od dziesięciu lat działamy na terenie łódzkich odcinków autostrad A1 i A2, niosąc Państwu pomoc przez dwadzieścia cztery godziny na dobę i oferujemy naprawę samochodu na drodze – osobowe, dostawcze oraz busy. Dzwoniąc pod numer: 504855673 mogą mieć Państwo pewność, iż jako pomoc drogowa Rzgów zareagujemy najszybciej jak to możliwe. Ten numer z pewnością okaże się przydatny w przypadku jakiejkolwiek awarii na trasie czy kolizji – drobne usterki możemy naprawić na miejscu, a w razie potrzeby oferujemy również holowanie samochodów, jako że posiadamy lawety do transportu różnego rodzaju pojazdów. Zaznaczamy, iż prowadzimy również regularny warsztat mechaniczny, w którym oferujemy cały wachlarz usług pomocy – łącznie z wulkanizacją. Na naszym terenie znajduje się także przestronny parking przeznaczony specjalnie dla tirów.

Bezpieczne holowanie samochodów

Nasza główna siedziba ma miejsce w Strykowie, ale od ponad dziesięciu lat z powodzeniem działamy na terenie całego województwa łódzkiego. Naszym głównym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo oraz sprawny system działania. Przywiązujemy więc szczególną wagę do tempa naszych reakcji i staramy się by czas oczekiwania na profesjonalną pomoc drogową Rzgów nigdy się nie wydłużał. Jeśli więc interesuje Cię całodobowa pomoc – zgłoś się do nas!

Zobacz także:

Pomoc drogowa:
- Osobowe
- Dostawcze
- TIR
 
Warsztat 24H:
- naprawa na drodze
 
Wulkanizacja 24H:
- wymiana koła na drodze
 
Dowóz paliwa