Pomoc drogowa Rzgów

Tel. 504855673

Pomoc drogowa Rzgów

Pomoc drogowa Rzgów

Nie da się ukryć, iż Rzgów jest miasteczkiem niezwykle popularnym głównie ze względu na swoje zaplecze handlowe. Codziennie, przez tą z pozoru zwyczajną miejscowość, przejeżdżają tysiące samochodów, które zmierzają w wiadomym celu do pobliskich centrów handlowych. Niestety, tak duża liczba użytkowników dróg generuje również sporą listę usterek, kolizji i awarii. Na szczęście jesteśmy my – pomoc drogowa Rzgów i gwarantujemy państwu ekspresowe działanie związane z tego rodzaju niedogodnościami.

Od dziesięciu lat działamy na terenie łódzkich odcinków autostrad A1 i A2, niosąc Państwu pomoc przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dzwoniąc pod numer: 504855673 mogą mieć Państwo pewność, iż jako pomoc drogowa Rzgów zareagujemy najszybciej jak to możliwe. Ten numer z pewnością okaże się przydatny w przypadku jakiejkolwiek awarii na trasie czy kolizji – drobne usterki możemy naprawić na miejscu, a w razie potrzeby oferujemy również usługi holownicze. Zaznaczamy, iż prowadzimy również regularny warsztat mechaniczny, w którym oferujemy cały wachlarz usług – łącznie z wulkanizacją. Na naszym terenie znajduje się także przestronny parking przeznaczony specjalnie dla tirów.

Nasza główna siedziba ma miejsce w Strykowie, ale od ponad dziesięciu lat z powodzeniem działamy na terenie całego województwa łódzkiego. Naszym głównym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo oraz sprawny system działania. Przywiązujemy więc szczególną wagę do tempa naszych reakcji i staramy się by czas oczekiwania na pomoc drogową Rzgów nigdy się nie wydłużał.

Zobacz także:

Pomoc drogowa:
- Osobowe
- Dostawcze
- TIR
 
Warsztat 24H:
- naprawa na drodze
 
Wulkanizacja 24H:
- wymiana koła na drodze
 
Dowóz paliwa