Pomoc drogowa Piątek

Tel. 504855673

Pomoc drogowa Piątek

Pomoc drogowa Piątek

Firma SOS świadczy szybką pomoc drogowa Piątek zapewniając przy tym pewność i bezpieczeństwo. Są takie miejsca, które są szczególnie narażone na kolizje i wypadki. Specjalistyczną pomoc drogową oferowaną całodobowo dla samochodów osobowych i dostawczych, w skład której wchodzą usługi takie jak holowanie auta, dowóz paliwa, drobne naprawy na drodze, usługi wulkanizacyjne ale także awaryjne uruchamianie pojazdów, naprawy powypadkowe czy obsługa większych aut takich jak dostawcze, TIR-y.
Dodatkowo nasza pomoc drogowa Piątek bez problemu dojeżdża na łódzki odcinek autostrady A1 i A2 zapewniając kompleksową pomoc dla pojazdów, które uległy awarii na autostradzie.

Kompleksowa pomoc drogowa Piątek i okolice

Zdarzyło Ci się „złapać gumę”? W baku nie ma paliwa i utknąłeś na drodze? Auto uległo wypadkowi, stłuczce i nie możesz dalej kontynuować podróży? Jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa Piątek lub jego okolicach, warto zawsze mieć pod ręką sprawdzonych specjalistów. Działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu oferując drogową pomoc dla samochodów osobowych oraz ciężarowych, dzięki czemu zawsze możesz na nas liczyć. W krótkim czasie dotrzemy do Piątku i usuniemy awarię. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić klientowi szybką i efektywną pomoc.

Bezpieczne holowanie samochodów tylko w SOS

Jeśli potrzebujesz rzetelnej pomocy drogowej, niezależnie czy będzie to holowanie samochodów osobowych, usługi dowozu paliwa bądź drobnych napraw na drodze na terenie Piątku, a także serwis pojazdów w naszym warsztacie, zadzwoń do nas – 504855673.

Świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie, posiadamy lawety do przewozu różnego rodzaju pojazdów i nie tylko osobowych. Jeśli chcesz mieć pewność dobrze wykonanej usługi, skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Zobacz także:

Pomoc drogowa:
- Osobowe
- Dostawcze
- TIR
 
Warsztat 24H:
- naprawa na drodze
 
Wulkanizacja 24H:
- wymiana koła na drodze
 
Dowóz paliwa