Pomoc drogowa Kutno

Tel. 504855673

Pomoc drogowa Kutno

Pomoc drogowa Kutno

Niestety każdemu z nas zdarzają się na drodze sytuacje, których wolelibyśmy uniknąć. Tyczy się to nie tylko młodych i niedoświadczonych kierowców, ale również tych starszym stażem. Sytuacji na drodze, które mogą nas zaskoczyć może być tysiące. Najczęściej jednak występują takie sytuacje jak awaria silnika, złapana guma, stłuczka czy brak paliwa w baku. Nie jest to jednak problem, ponieważ pomoc drogowa Kutno pomoże wszystkim kierowcom, którzy znaleźli się w kłopotach, a nieprzyjemna sytuacja na drodze spotkała ich w Kutnie bądź jego okolicach.

Kutno znajduje się w województwie łódzkim i jest to niewielkie miasteczko o liczbie mieszkańców przekraczającej 40 tys. Na terenie całego miasta, a także w jego okolicach świadczy usługi pomoc drogowa Kutno. Pomoc realizowana jest przez całą dobę, a z naszego ratownictwa drogowego skorzystać mogą kierowcy aut osobowych, busów, a także tirów. Kutno znajduje się blisko biegnącej tuż za granicami miasta autostradzie A1. To właśnie na tej arterii dochodzi do najwięcej różnego rodzaju awarii i to tam swoją pomoc niesie pomoc drogowa.

Pomoc drogowa na terenie Kutna i okolic

Warto zapisać sobie numer kontaktowy do pomocy drogowej w Kutnie. Ten numer to: 504855673. Zadzwonić do nas mogą osoby, które potrzebują auto-holowania bądź drobnej naprawy auta. Pomoc drogowa Kutno prowadzi warsztat mechaniczno-elektryczny, dzięki czemu możliwe są naprawy i awaryjne uruchamianie aut. Dodatkowo świadczone są usługi wulkanizacji oraz innych napraw. Wszystko to przez 24 h/dobę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm transportowych uruchomiliśmy parking dla tirów działający również całodobowo.

Działając na rynku od 10 lat, pomoc drogowa w Kutnie zdołała wykształcić sprawne mechanizmy działania, tym samym zyskując zaufanie i szacunek klientów. Pomoc drogowa Kutno działa nie tylko o okolicach Kutna, ale na terenie całego województwa łódzkiego wraz z odcinkami autostrad A1 oraz A2. Mamy nadzieję, że nie przytrafią Ci się żadne nieoczekiwane zdarzenia, jednak życie potrafi zaskoczyć, dlatego warto być przygotowanym na niemiłe sytuacje i skorzystać z doświadczenia profesjonalnej firmy.

Zobacz również:

Pomoc drogowa:
- Osobowe
- Dostawcze
- TIR
 
Warsztat 24H:
- naprawa na drodze
 
Wulkanizacja 24H:
- wymiana koła na drodze
 
Dowóz paliwa